PrimeXBT banner

İletişim

Yardım veya sorgularınız için, sizi desteklemek üzere birçok iletişim seçeneği mevcuttur.

PrimeXBT Logo

PrimeXBT, tüm sorularınızı yanıtlamaya ve herhangi bir sorunla ilgili yardımcı olmaya hazır, 24/7 hizmet vermektedir. Aşağıdaki iletişim yöntemleri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz:

PrimeXBT web sitesi veya uygulamasında canlı sohbete başlamak için şu adımları izleyin:

  1. Ekranın sağ alt köşesine gidin ve sohbet simgesini bulun.
  2. Simgenin üzerine tıklayarak sohbet penceresini açın.
  3. Gerektiğinde, sohbete başlamak için adınızı ve e-posta adresinizi girin.
  4. Mesajınızı veya sorunuzu metin kutusuna yazın ve göndermek için Enter tuşuna basın.

Kısa süre içinde bir destek ajanı sohbete katılarak size yardımcı olacak.

PrimeXBT canlı sohbet.

E-posta yoluyla destek için PrimeXBT’ye [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyaçlarınızı ele almak için hızlı ve kapsamlı yardım sağlamaya adanmıştır.

PrimeXBT, çeşitli sosyal medya platformlarında dinamik bir varlık sürdürerek, bağlı ve bilgilendirilmiş kalmanızı sağlar. En son güncellemeler ve topluluk etkileşimleri için bizi takip edin.

PrimeXBT Facebook

PrimeXBT Facebook.

PrimeXBT ile Facebook üzerinden son haberler, güncellemeler ve topluluk tartışmaları için bağlantıda kalın. İçeriğimizle etkileşime girin ve büyüyen topluluğumuzun bir parçası olun.

PrimeXBT Twitter/X

PrimeXBT Twitter.

Twitter’da PrimeXBT’yi takip edin, gerçek zamanlı güncellemeler, piyasa içgörüleri ve takipçilerimiz için hazırlanmış etkileyici içerikler için. Sohbete katılın.

PrimeXBT Youtube

PrimeXBT Youtube.

YouTube’da PrimeXBT’ye abone olun, detaylı eğitimler, piyasa analizleri ve özel röportajlar için. Video içeriğimizle ticaret bilginizi artırın.

Reddit

PrimeXBT Reddit.

Reddit’te PrimeXBT topluluğu ile etkileşime geçin. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve canlı ve destekleyici bir ortamda diğer yatırımcılarla bağlantı kurun. 

Telegram

PrimeXBT Telegram.

Anında bildirimler, destek hattına doğrudan bir hat ve diğer yatırımcılarla bir topluluk için PrimeXBT Telegram grubuna katılın.

Instagram

PrimeXBT Instagram.

Ticaret dünyasına dair görsel içgörüler, ticaret ipuçları ve kulis içeriği için Instagram’da PrimeXBT’yi takip edin. 

Discord

PrimeXBT Discord.

Canlı tartışmalar, ticaret stratejileri ve her seviyeden yatırımcılarla bağlantı kurabileceğiniz bir alan için PrimeXBT Discord topluluğunun bir parçası olun.

PrimeXBT, Seyşeller’de 217308 şirket numarası ile kayıtlı Prime Technology Ltd. ve Marshall Adaları Cumhuriyeti’nde 120813 kayıt numarası ile kurulmuş Prime XBT Trading Services Ltd altında faaliyet göstermektedir.

2018 yılında kurulan PrimeXBT, hızla 110’dan fazla ticaret varlığına erişim sunan önde gelen bir ticaret platformu haline geldi. Platform, günde ortalama 1 milyar doları aşan etkileyici bir ortalama günlük ticaret hacmiyle övünmektedir ve bu hacim, 12’den fazla likidite sağlayıcısı tarafından desteklenmektedir.

Küresel olarak faaliyet gösteren PrimeXBT, dünya çapında üç ofis ile varlığını genişletmiş ve olağanüstü ticaret hizmetleri sunmaya adanmış 150’den fazla çalışandan oluşan özel bir ekibe sahiptir.